Satılık Tekneler

First Yacht 53
11/14/2019 First Yacht 53 First Yacht 53

Beneteau
, 40 yılı aşkın süredir ürettiği performans odaklı First serisinin en yeni üyesini piyasaya sundu. Yeni First Yacht 53 yüksek performanslı gezi sınıfı yelkenli yat, ‘Lüks Performans’ olarak nitelendiriliyor.

First Yacht 53

Klasik ve modern çizgilerin muhteşem bir sentezi olarak karşımıza çıkan yeni First Yacht 53, kıç tarafında ölçülen 5 metrelik maksimum genişliğiyle daha ilk bakışta ‘denizci’ kimliğini ortaya koyuyor.

First Yacht 53

Yan güvertelere kolaylıkla erişime imkan sağlayan güverte yapısı ve çift dolap dümen sistemine ek olarak, geniş oturma alanları dikkat çekiyor. 

First Yacht 53

Yelkenlinin alçak coachroof’u tasarımına oldukça modern bir hava katarken, güçlü yelken planı ve yüksek kalite arması performans odağını ön plana taşıyor.

First Yacht 53 First Yacht 53

Beneteau, yeni First Yacht 53 yelkenlisinin iç mekanlarında, tasarımcı Lorenzo Argento ile minimalist bir dekorasyon sunmuş. Çok sayıda dolap ve eşya saklama bölmesi, çift kişilik 3 kamara ve 2 banyo iç yaşam alanının temel unsurlarını oluşturuyor. Dışarısıyla rahat iletişim sağlanabilen bir yapıda tasarlanan iç mekanda, aydınlık ve havadar bir atmosfer hakim.

First Yacht 53 First Yacht 53

Teknik detayları:

Boyu: 17,16 metre
Gövde boyu: 15,98 metre
Genişliği: 5,00 metre
Ağırlığı: 15.500 kilogram
Yakıt kapasitesi: 400 litre
Tatlı su kapasitesi: 720 litre


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint