Satılık Tekneler

Filipetti’den Navetta 28
3/14/2022 Filipetti’den Navetta 28 Navetta 28

Filipetti
, yeni projesi Navetta 28’i tanıttı. Maksimize edilmiş yaşam alanları ve iç ila dış mekanlarının mükemmel dengesiyle öne çıkan tasarım, Fluvio De Simoni imzalı. Yumuşak, kıvrımlı hatlara sahip olan yeni Navetta 28 motoryat, büyük pencere tasarımıyla yumuşak hatlarına adeta bir kontrast ortaya koyuyor. 

Navetta 28

Muazzam seviyede havadar mekanlara sahip olan motoryatın iç mekanları, tamamen alıcının talepleri doğrultusunda kişiselleştiriliyor. Konaklama kapasitesi seçenekleri, üretici tarafından 5 veya 6 kamaralı olarak sunuluyor. Geniş flybridge güvertesine ek olarak, ana güvertenin baş tarafında da ayrı bir açık yaşam alanı mevcut. 

Navetta 28

Çift 800 beygirlik makinelerle donatılmak üzere tasarlanan Navetta 28 motoryat, maksimum 14 knot sürate çıkabiliyor. Seyir sürati ise 13 knot. Motoryatta dengeleyici flaplar ile konfor üst seviyelere taşınıyor. Hesaplanan menzili ise 3000 deniz mili. 

Navetta 28
 
filippettiyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.