Satılık Tekneler

Feadship Yapımı Excellence Satış Listesinde!
12/23/2019 Feadship Yapımı Excellence Satış Listesinde! Feadship-Excellence

2001 Feadship yapımı, 47 metre boyundaki süperyat Excellence satış listesinde. Son olarak, bu yıl refit işleminden geçen 516 GT hacimli süperyat için, 15.250.000 Euro fiyat isteniyor.

Feadship-Excellence

Mühendisliği ve tasarımı De Voogt Naval Architects tarafından yapılan süperyat, tamamen alüminyumdan inşa edilmişti. Klasik ve sıcak bir atmosfer sunan süperyatın iç mekanları, Southampton menşeili tasarımcı John Munford tarafından tasarlandı. Toplamda 10 kişilik misafir konaklama kapasitesi bulunan süperyatta, 1 adet tam genişlikte master kamara, 1 çift kişilik ve 2 adet ikiz yataklı kamara bulunuyor. Toplam mürettebat sayısı 10 olan yatın, 5 adet mürettebat kamarası bulunuyor.

Feadship-Excellence

Bu yıl tamamlanan refit işlemlerinde tamamen yeniden boyanan Excellence’ın, ses ve görüntü sistemleri dahil tüm eğlence paketleri de yenilendi. 

Feadship-Excellence

Performans anlamında hayli etkileyici rakamlar sunan 47 metrelik süperyat, 34 knot sürate çıkabiliyor. Konforlu seyir sürati ise 21 knot. 

Feadship-Excellence
 
Fotoğraflar: Burgess

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint