Satılık Tekneler

Feadship Najiba Suya İndi
2/22/2019 Feadship Najiba Suya İndi Feadship Najiba

Şık tasarımıyla göz kamaştıran süperyat Najiba, Feadship tarafından suya indirildi. ‘Asil’ anlamına gelen ‘Najiba’, tecrübeli yatçı olan sahipleri için özel olarak tasarlandı. 58 metrelik Najiba, konsept itibariyle bir aile yatı.

Feadship Najiba

Birden fazla yata sahip olan Najiba’nın sahipleri, Feadship’e özel olarak yaptırdıkları süperyatlarının, minimalist dış görünüm ve üst seviye iç mekanlar sunmasını istediler.

Feadship Najiba Feadship Najiba

Dış tasarımında Vitruvius Yachts ve Philippe Briand gibi ünlü tasarımcılar ve mimarlar tercih eden sahipleri, genel koordinasyonu yönetmesi için ise Claudio Cicconetti ile anlaşmıştı. İç mekanların tasarımını ise, Studio Christian Liaigre’den Guillaume Rolland tamamladı. Projenin yönetimini Peter Wilson üstlendi.

Feadship Najiba Feadship Najiba

Najiba’nın suya indirme töreninde sahiplerini temsilen konuşan Peter Wilson, projenin bir hayali gerçekleştirdiğini şu sözlerle dile getirdi; ''Daha önce Feadship kalitesini farklı yatlarda zaten tecrübe etmişlerdi. Kendilerine ait bir yatta bunu yaşamak büyük hayalleriydi. Bu sabah sahipleri ve geniş ailesi, ortaya çıkan sonuç karşısında gözlerine inanamadı.''

Feadship Najiba

Fotoğraflar : Julien Hubert
                       Charl van Rooy
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint