Satılık Tekneler

Facnor Furling Sistemleri Türkiye’de!
12/23/2019 Facnor Furling Sistemleri Türkiye’de! Furling sistemleri uzmanı Facnor30 yılı aşkın tecrübesiyle, Sailor Denizcilik distribütörlüğüyle Türkiye’de.

ec electric furler

Fark yaratan tecrübesi ile furling sistemleri tasarımı ve üretiminde bir lider olan Facnor, furling sistemleri ve destek donanımlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Cenova ve staysail için birçok çözüm sunan Facnor, aynı zamanda anayelken orsa yakası araba sistemleri ve furling sistemleri de sunuyor.

flatdeck furler

Facnor’un furling sistemleri; Beneteau, Del Pardo, Dufour, Jeanneau ve Hanse gibi önde gelen tekne üreticileri tarafından da tercih ediliyor. Klasik drum furling sistemlerinin ötesinde, elektrikli ve hidrolik motorlu otomatik furling sistemleri de Facnor’un ürün gamında yer alıyor. Cenova için ayrı, code 0 için ayrı modeller sunan Facnor’da, her tip yelkenli için ayrı çözümler mevcut.

wire furlers

Anayelken için, anayelken fitil kilitleri ve mandar kilitlerinin yanı sıra, konfor ve güvenlik için özenle tasarlanmış anayelken furling sistemleri de Facnor’un çözümleri arasında. 6’dan 16 metreye kadar yelkenlilere kolayca donatılabilen anayelken furling sistemi, direk üzerinde matkap delikleri açmadan donatılabilen çözümüyle öne çıkıyor. 

facnor flatdeck
 
Sailor Denizcilik
Pınar Coşkuner Genç

sailordenizcilik.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint