Satılık Tekneler

Evo Yachts’ın, Velar 70 Projesi
2/28/2020 Evo Yachts’ın, Velar 70 Projesi
Velar 70

Valerio Rivellin
i’nin markası Evo Yachts, yeni Velar 70 projesiyle geliyor. 21 metre boyunda bir motoryat olan Velar 70; minimalist iç mekanları, konforlu ve verimli seyir özellikleriyle öne çıkıyor. 

Velar 70

Kolay yapım ve yaratıcılığı merkezine alan bir proje olan Velar 70 motoryat, bir yelkenlinin ve motoryatın güçlü yanlarını birleştiriyor. Cannes Yachts Trophy 2019’da yılın dış tasarımcısı ödülünün sahibi Rivellini, Velar 70 tasarımında cömert açık yaşam alanı ortaya çıkarmış. 

Velar 70 Velar 70

Dümendekine adeta bir yelkenli tekne kullanma hissi veren motoryatta, zorlu manevra koşulları için joystick alternatifi de bulunuyor. Tasarımda oldukça iyi gizlenmiş servis botu vinci ve çok fonksiyonlu deniz merdivenleri mevcut. 

Velar 70 Velar 70

Yeni Velar 70’in neredeyse tamamen açılabilen dümen evi, motoryatı adeta bir T-top halinde kullanılabilir kılıyor. Uluslararası pazarda çarpıcı bir konum elde edeceği düşünülen bu projede, 8 kişilik konuk yatak kapasitesi mevcut. Başaltında bir VIP, öte yandan salon ile birlikte tekne sahibi kamarası ve iki adet çift kişilik kamara alt güvertede yer alıyor. Motoryat, çift 480 beygirlik motorlarla ve IPS itiş sistemiyle donatılmak üzere tasarlanmış. Bu sayede, beklenen seyir süratinin 16 knot civarında olması hesaplanıyor.

Velar 70
 
www.rivellini.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.