Satılık Tekneler

ER Yacht Design’ın Modüler Tasarımı : Super Expedition
5/6/2019 ER Yacht Design’ın Modüler Tasarımı : Super Expedition
Kanadalı tasarım stüdyosu ER Yacht Design, 65 metrelik expedition tipi konseptini tanıttı. ‘İstediğin yere git’ sloganıyla tanıtılan konsept süperyatın ismi Super Expedition.Büyük bir yüzme havuzuna sahip ve geniş su sporları oyuncakları envanteriyle birlikte olabilecek, en ‘esnek’ süperyatı ortaya çıkartabilmek adına geliştirilen tasarım, tam anlamıyla bir aile süperyatı. 

Çok sayıda eklenip çıkarılabilen unsur ve dönüşebilen alanlar sunan Super Expedition, genişletilmiş konaklama alanlarından fen laboratuvarlarına ve fazladan servis teknesi kapasitelerine kadar, esnek seçenekler ile karşımıza çıkıyor.

Super Expedition,

Super Expedition
, buz sınıfı gövde ve alüminyum üst binadan inşa edilmek üzere tasarlandı. 10x5 metre yüzme havuzu, helikopter pisti ve 5500 deniz mili menzil, süperyatın önemli niteliklerinin başında geliyor. Konsept süperyatta aynı zamanda spor salonu ve spa da yer alıyor. 
 
www.eryachtdesign.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.