Satılık Tekneler

Elada EX87 Süperyat Tamamlanıyor
2/27/2020 Elada EX87 Süperyat Tamamlanıyor Lazzara Yachts Group’un bir parçası olan çiçeği burnunda marka Elada Yachts, ilk süperyatını bu yaz suya indirecek. 

Elada EX87

Elada, kendi marka ismini taşıyan EX87 serisinin ilk motoryatını Avrupalı bir müşterisine sattığını açıklamıştı. Süperyatın yapım aşamasında artık sona gelindi. ‘Ultra büyük hacimli’ motoryatlar ortaya çıkarma düşüncesini merkeze alarak tasarımlar geliştiren marka, bu yaz sahibine teslim edilecek olan EX87’nin haricinde bir büyük model olarak, Elada EX120 tasarımını da geliştiriyor. Marka, büyük model hakkında henüz bir detay paylaşmadı. 

Epoksi eGlass ve karbon kompozit malzemeden inşa edilen EX87 süperyat, oldukça geniş sky lounge güvertesine sahip. Bu güvertede bir bar, oyun masası ve kıç flybridge bölümünde 8 kişilik yemek masası yer alıyor.

Elada EX87 

Toplamda 8 misafir kapasitesi sunan Elada EX87'de, 4 mürettebatın konaklayacağı kamara kapasitesi bulunuyor. Süperyatın alt güvertesinde bir servis botu ve iki jet ski taşıyacak garaj alanı tasarlanmış. Alt güvertede ayrıca mürettebat alanı ve makine dairesi var.

Çift Volvo D11-720 BHP motorlarla donatılan süperyatın, 16 knot sürate çıkabilmesi bekleniyor. Seyir sürati de 12 knot olarak belirtiliyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint