Satılık Tekneler

Eayk Kış Trofesi 3.Ayak Yarışları Çeşme Marina’da Gerçekleşti
3/17/2022 Eayk Kış Trofesi 3.Ayak Yarışları Çeşme Marina’da Gerçekleşti Çeşme Marina’nın ev sahipliği yaptığı Kış Trofesi yarışlarının 3. Ayağı 12 - 13 Mart tarihlerinde gerçekleşti. 24 IRC, 8 Destek sınıfı olmak üzere toplam 32 tekne yarıştı.

EAYK

Yarışın ilk günü, EAYK Komodoru Akif Sezer’in Çeşme - Kuşadası hattında gerçekleşecek bir sonraki yarış ayağıyla ilgili kısa bilgilendirmesi ile başladı. Başhakem Eşref Uzun’un devam ettirdiği brifingde, IRC sınıflarının A2 rotasında; destek sınıflarının ise A3 rotasında yarışacağını belirtmesi üzerine marinadan çıkan ekipler start hattında yerini aldı. Soğuk ve şiddetli rüzgar şartları altında iki yarış ile ilk günü tamamlayan ekipler, ikinci gün sabahı brifing ardından keyifli bir rotada yarışmak üzere start hattında yerlerini aldılar. Orsa - pupa ağırlıklı yaklaşık 15 millik Coğrafi – 5 rotasında yarışan ekipler, bir önceki yarış ayağının ödül töreni ve kokteyl için Çeşme Marina Kepler Marin’de bir araya gelerek, soğuk havaya rağmen güneşin ve bir arada olmanın tadını çıkardı.

EAYK

Dereceye giren teknelere; Emre Tazegül’ün çekmiş olduğu yarış fotoğraflarından yapılan özel ödüller ile birlikte, M-art Design tarafından hazırlanan ödüller takdim edildi. 

IRC-A0 sınıfında ARKAS COMET-A, IRC-A1 sınıfında TEAM LINEA ROSSA, IRC-A2 sınıfında CYGNUS, IRC-A3 sınıfında TRINITY, IRC-B1 sınıfında PERLE WHITE, IRC-B2 sınıfında ANKARA YELKEN KULÜBÜ-OLIMPOS ve Destek Sınıfında TAXI tekneleri birinci oldu. 

Emre Tazegül,EAYK

Bir sonraki yarış ayağı 26 - 27 Mart 2022 tarihinde gerçekleşecek.

Fotoğraflar: Emre Tazegül 

www.eayk.org

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.