Satılık Tekneler

Dünyanın En Büyük Trimaranı Suya İnmeye Hazır
8/17/2018 Dünyanın En Büyük Trimaranı Suya İnmeye Hazır Echo Yachts, şimdiye kadar inşa edilmiş en büyük trimaran gövdeli süperyatın yapımını tamamladı. Batı Avustralya’da, Henderson’da yer alan tersanede süperyat için özel bir tören düzenlendi. Törende VIP davetlilerle birlikte, yatın sahibi aile de yer aldı.

White Rabbit

İsmi White Rabbit olan trimaran gövdeli süperyat, 84 metre boyunda. Suya indiği anda dünyanın en büyük üç gövdeli hususi süperyatı olacak olan White Rabbit, 19,6 metre genişliğe sahip. Bu muazzam ölçülere rağmen sunduğu 3 bin GT altındaki iç hacmi dikkat çekici.

White Rabbit’in tasarımını Sorgiovanni Design firması tamamladı. İç mekanının tasarımını ise ALIA Interiors firması üstlendi. Süperyatın su kesimini ve gövdelerinin mühendisliğini de, One2Three Naval Architects firması hayata geçirdi.

White Rabbit.

Etkileyici performans, üstün yakıt tasarrufu ve üst düzey konforu bir araya getirmek üzere tasarlanan bir süperyat olduğunu söyleyen Echo Yachts direktörü Mark Stothard; ‘Muazzam misafir alanları ve denizcilik anlamında diğer tüm gövde tipi seçeneklerine göre, White Rabbit her daim bir adım önde olacak.'' dedi.

White Rabbit, Eylül ayının ilk haftasında suya indirilecek. Sahibine teslimatının ise yıl sonunu bulması bekleniyor.

Fotoğraflar: Echo Yachts
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.