Satılık Tekneler

Deep Trekker’dan Yeni Sualtı Robotu : DT Revolution
5/1/2019 Deep Trekker’dan Yeni Sualtı Robotu : DT Revolution Dünyanın en büyük ‘adlandırılamayan sistemler’ fuarı AUVSI XPONENTIAL 2019’da görücüye çıkan, Deep Trekker’ın yeni sualtı robotu DT Revolution büyük ilgi gördü.

DT Revolution

Deep Trekker markasının tüm sualtı robot serilerini tanıttığı fuarda, kuşkusuz en büyük ilgi yeni DT Revolution’a geldi. Ticaret ve savunma sanayi endüstrilerine yönelik otonom sistemlerin sergilendiği fuarda ilk defa tanıtılan DT Revolution, uzaktan kumandalı bir sualtı robotu. Karbon fiber ve paslanmaz çelik malzemeden üretilen robot, markanın şimdiye kadar ürettiği en güçlü ürün.

Yeni DT Revolution sualtı robotu otomatik dengeleme sistemi, kablosuz bağlantı, 4K Ultra HD görüntü kalitesiyle video kaydedebilme gibi özelliklerle donatılmış. Kamera, sonar ve manipülatör kolunu 260 dereceye kadar hareket ettirebilen robot, etrafında gelişen olaylara muazzam bir esneklikle anında tepki verebiliyor. 35 kilograma kadar yakın güç uygulayabilen manipülatör kol, 150 kilograma kadar ağırlığı su yüzeyine çıkarabiliyor. 

Revolution sualtı robotu, 305 metre derinliğe kadar dalabiliyor. Dalgıçlara destek olmak, patlayıcı aygıtları tespit etmek ve 3,5 deniz miline kadar akıntılı sularda sualtı keşifleri yapabilmek gibi görevler, DT Revolution için işten bile değil.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.