Satılık Tekneler

Darnet Design’dan 86 Metrelik Starlight
10/7/2019 Darnet Design’dan 86 Metrelik Starlight Darnet Design, 86 metrelik konsept süperyatının tanıtımını yaptı. 

Starlight

İç ve dış tasarımda Thompson Westwood White ile işbirliği gerçekleştirilerek ortaya çıkarılan proje, 6 kat güverteye sahip çelik gövdeli ve alüminyum üst binalı bir süperyat. 

Şık ve sıkı çizgilere sahip olan Starlight tasarımı, ana güvertesinin kıç bölümündeki 17 metrekarelik yüzme havuzu ve 100 metrekarenin üzerinde alana sahip olan beach club’ıyla dikkat çekiyor. Beach club’da iki ayrı sualtı gözlem istasyonu bulunuyor.

Starlight

Süperyatın iç mekanları 2200 GT hacim sunuyor. 7 kamarasında toplam 14 misafir konaklayabiliyor. Misafir kamaraları ana güvertede konumlanırken, tekne sahibi kamarası bir üst katta yer alan özel tekne sahibi güvertesinde yer alıyor. Tekne sahibi güvertesi özel bir sinema ve oyun odası, ofis, iki ayrı banyo, giyinme odası ve özel terasıyla birlikte spa havuzu gibi özellikler sunuyor. Ana güvertede misafir kamaraların devamında spor salonu, spa ve sauna var. Misafirlerin güneş güvertesine erişimi için ayrı bir misafir asansörü de düşünülmüş.

Starlight

Mürettebat bölümü alt güvertede konumlandırılmış. Bu bölümde kamaraların haricinde mutfak, mürettebat salonu ve spor salonu mevcut.

Konsept süperyat Starlight, toplamda 3140 beygir güç üretebilen motorlarla donatılmak üzere tasarlanmış. Yatın bu güçle, seyir süratinin 16, maksimum süratinin de 19 knot olacağı hesaplanıyor. 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint