Satılık Tekneler

Damen’in İlk SeaXplorer’ı Suya İndi
11/4/2019 Damen’in İlk SeaXplorer’ı Suya İndi Damen, expedition tarzı SeaXplorer serisinin ilk gövdesini suya indirdi. Özel tasarım bir model olan 62 metrelik süperyatın, göz kamaştırıcı turkuaz gövdesi ilk defa gün yüzüne çıkmış oldu.

Damen’in İlk SeaXplorer’ı

Teslimatının 2020 başında gerçekleşmesi planlanan dev projenin yapım aşaması tamamlandı. Teslimattan önce tamamlanacak olan deniz testleri için suya indirilen süperyatın, sahibine kavuşmasına sadece haftalar kaldı. SeaXplorer serisi ilk defa, 2015 Monaco Yacht Show’da tanıtılmıştı.

Damen’in İlk SeaXplorer’ı

Mühendisliği Damen’in kendi ekibi tarafından yapılan yatın dış tasarımını, Azure Yacht Design firması gerçekleştirdi. İç mekanları Monaco Yacht Temptation’dan Carlo Toree tasarlarken, projenin yapım aşamasının takibi ise Fraser tarafından gerçekleştirildi. 

Damen’in İlk SeaXplorer’ı   Buzul denizlerde seyir yapabilecek özellikte olan SeaXplorerPolar Class standartlarına göre inşa edildi.
Süperyatta tam sertifikalı helikopter pisti ve hangarıyla birlikte iki ayrı servis teknesi garajı, dalış tesisi ve 30 gün herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan denizde kalabileceği depolar var. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.