Satılık Tekneler

Damen 55 Destek Gemisi Testlere Başladı
7/5/2018 Damen 55 Destek Gemisi Testlere Başladı Hollandalı tersane Damen’in 55,5 metrelik süperyat destek gemisi suya indirildi ve deniz testlerine başladı. Destek gemisinin adının Power Play olduğu açıklandı. 

Damen-Power Play

Tersane tarafından yapılan açıklamada, geminin ilk aşamalı testlerinin taşıma kapasitesi ve 15 metrelik Damen Intereptor kıç güvertede yüklüyken seyir konforu ölçümleri olduğu öğrenildi. Süperyat destek gemisi olarak tasarlanan Power Play’in kıç güvertesi kullanımdayken, 240 metrekarelik güverte alanı ve 12 tonluk güverte vinci kullanıma serbest kalıyor. Bu alanda, çok daha fazla servis teknesi ve jetski gibi su sporları oyuncakları taşımak mümkün. Geminin tüm alanları doluyken, açık denizde 20 knot sürate erişebileceği belirtiliyor.

Damen-Power Play.

Bu yaz sezonu sona ermeden sahibine teslim edilecek olan Power Play, tersanenin şimdiye kadar tamamladığı altıncı YS5009 tasarımı. Power Play’i diğer kardeşlerinden ayıran yegane özellik ise, kıç tarafındaki 50 metrekarelik macera merkezi. Bu kısım dalış merkezi veya beach club olarak dönüşebiliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.