Satılık Tekneler

CRN’nin Yeni Explorer’ı AlfaRosso
11/13/2018 CRN’nin Yeni Explorer’ı AlfaRosso İtalyan tersane CRN, yeni explorer tipi süperyat konseptini paylaştı. AlfaRosso isimli yeni konsept süperyat 45, 50 ve 55 metre olmak üzere üç farklı boyda tasarlandı. AlfaRosso’nun 45 metrelik modeli 499 GT hacme sahip.

CRN AlfaRosso

Uzun seyahatler seven ve ulaşması zorlu coğrafyaları keşfetmek isteyen yat sahipleri için tasarlanan AlfaRosso konsepti, ünlü tasarımcı Francesco Paszkowski tarafından ortaya çıkarıldı. Tasarımda açık yaşam alanlarının iç mekanlarla birleşmesi, ilk bakışta dikkat çeken unsurların başında geliyor.

Yeni konsept süperyatın servis botları ve su sporları oyuncakları baş üstünde taşınıyor. Yüzme havuzu bölümü ise ana güvertede konumlanıyor. 

Paszkowski yeni tasarımında, misafirlerin denizle daha iç içe olmalarına odaklandığını şu sözlerlelle dile getiriyor; ''Deniz üzerinde olmanın keyfine engel teşkil edecek her türlü detayı konseptimizden ayrıştırdık. Çevrenin tüm hislerini ve su üstünde gücü üzerindekilere yaşatacak bir tasarım ortaya çıkardık. AlfaRosso’nun keskin geometrik mimarisi, geniş iç mekanlarda cömertçe kullanılan camlar sayesinde dışarının atmosferini içeriye kesintisiz bir biçimde empoze ediyor.''
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.