Satılık Tekneler

CRN, Project 135'i Suya İndirdi
3/20/2019 CRN, Project 135'i Suya İndirdi İtalyan tersane CRN, tamamen özel yapım süperyat projesi Project 135’i suya indirdi. Boyu 79 metre olan 5 kat güverteli süperyatın, suya indirme törenine yaklaşık 1000 kadar davetli katıldı.

Project 135

Tersanenin Ancona’daki tesislerinde yapımı tamamlanan süperyatın dış tasarımında, CRN’nin kendi mühendislik ekibiyle birlikte Studio Zuccon International görev yaptı. İç mekanları ise, Studio Laura Sessa tasarladı. Project 135, CRN’nin daha önce inşa ettiği 80 metrelik Chopi Chopi’den sonra hayata geçirdiği en büyük ikinci proje.

5 adet VIP kamara ve bir master süiti bulunan süperyat, 12 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. Toplam mürettebat kapasitesi ise 39 kişi. 

Çift Caterpillar dizel makinelere sahip olan Project 135 süperyat, 16 knot maksimum ve 15 knot seyir sürat verileri sunuyor. İlk defa Mart 2014’te basınla paylaşılan ve boyunun 77 metre olacağı açıklanan projenin boyu, yapımına başlandıktan sonra 79 metreye çıkarıldı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.