Satılık Tekneler

CRN, 62 Metrelik Süperyatı Suya İndirdi
2/18/2020 CRN, 62 Metrelik Süperyatı Suya İndirdi İtalyan tersane CRN, 62 metre boyundaki CRN 137 adlı süperyat projesini tamamladı ve sahibine teslim etti. 

CRN 137

Geçtiğimiz Aralık ayında suya indirilen süperyat, Nuvolari Lenard tasarımı. 2020 Miami Yacht Show’da Ferretti Group COO’su Stefano de Vivo'nun, ‘tam anlamıyla çağdaş ve fantastik bir tasarım’ olarak nitelendirdiği çiçeği burnunda süperyatın, herhangi bir fotoğrafı paylaşılmadı. Sahibinin özel talebi doğrultusunda, süperyatın suya iniş ve sahibine teslim ediliş anlarında çekilen fotoğrafları tersane tarafından yayınlanmayacak. 

CRN 137

CRN’nin teknik tesislerinde tersanenin kendi ekibiyle birlikte çalışan Nuvolari Lenard, süperyatın iç ve dış tasarım aşamalarının hepsine imzasını attı. Günümüzün süperyat tasarım trendini yansıtmayan bir burun yapısına sahip olan süperyatta, maksimum su hattı boyu için böyle bir tasarım ortaya çıkarıldığı açıklandı. Bu sayede süperyatın süratleri daha da arttırıldı ve servis teknesi garajının yer aldığı baş tarafta daha fazla hacim sağlandı. 

CRN 137

12 kişilik konaklama kapasitesi bulunan CRN 137'nin tekne sahibi güvertesinin, kıç taraftaki yemek bölümüne ve baş taraftaki panoramik salona doğrudan erişimi var. Çift 2011 beygirlik MTU motorlarla donatılmış olan süperyatın maksimum sürati, 16 knot. 



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint