Satılık Tekneler

Conrad C133S Cannes Yachting Festival’da
9/13/2018 Conrad C133S Cannes Yachting Festival’da Polonyalı tersane Conrad, Viatoris’in geliştirilmiş versiyonu C133S süperyatını Cannes Yachting Festival’da tanıtıyor. 40 metrelik süperyatın önceki model Viatoris’den en dikkat çekici farkı, klasik burun yapısından farklı olarak tasarlanmış olan balta burun yapısı.

Conrad C133S

Balta burun tasarımı sayesinde yeni C133S’nin iç mekanları daha da genişletilmiş. Bu sayede, misafir bölümlerinin veya mürettebat bölümlerinin alanları büyütülebiliyor.

Conrad C133S.

Conrad Shipyard, bu projede Remond Langton Design ile tasarım için işbirliği gerçekteştirdi. Süperyatın mühendisliği ise, Diana Yacht Design firması tarafından yapıldı. Süperyat için hesaplanan standart makine donanımı ise, ikiz CAT C18 ACERT olarak açıklandı. Bu makine donanımıyla C133S süperyatın, 13 knot sürate erişebilmesi hesaplanıyor. Tasarımın yarı özelleştirilebilir modelinin üretime hazır olduğu, tersane tarafından açıklandı.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.