Satılık Tekneler

CLX96 Motoryat Satış Listelerinde!
4/2/2024 CLX96 Motoryat Satış Listelerinde! CLX96

CL Yachts
’ın ürettiği 29,5 metre boyundaki CLX96 tipi motoryat satış listelerinde yer aldı. Camper & Nicholsons tarafından listelenen motoryat, tersanenin ürettiği ilk CLX96 gövdesi.

CLX96

Hong Kong menşeili tersane tarafından Haziran 2022’de ilk sahibine teslim edilen motoryatın tasarımını, Jozeph Forakis yapmıştı. Mimarisinde ise Alfaro Design imzası var.

CLX96

Toplam hacmi 99GT olan motoryatta beş kamaralı düzen mevcut. Buna ek olarak üç kişilik mürettebat için yatak kapasitesi var. Ödüllü bir motoryat olan CLX96, iki kat güverteden meydana geliyor.

CLX96

Ters açılı dümen evi tasarımı ilk bakışta dikkatleri üzerine çekerken, bu tasarım biçimi iç mekanlara dış manzarayı daha panoramik biçimde taşıyor. 

CLX96 CLX96

Motoryatın çift Caterpillar motorları konforlu ve bir o kadar da süratli seyir imkanı sağlıyor. Seyir sürati 22 knot olan motoryat, 25 knot’a kadar sürate çıkabiliyor. 

CLX96

Satılık olarak listelenen CLX96 için 9 milyon 900 bin USD fiyat talep ediliyor.

CLX96 
Fotoğraflar: Lightseed Studio
clyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint