Satılık Tekneler

ClubSwan 80 Suya İndi
6/25/2022 ClubSwan 80 Suya İndi Boyu 24,7 metre olan ClubSwan 80 modelinin ilk gövdesi La Spezia’da suya indirildi. Nautor’s Swan’ın stil, sürat, yenilikçi teknoloji ve rekabetçi yelken yarışçılığı değerlerinin bir sentezi olan ClubSwan 80’in yapımında, Persico Marine işbirliği vardı.

ClubSwan 80

Yüksek performanslı yelkenli yat yapımı tecrübesiyle bilinen Persico Marine, bu projede Nautor’s Swan’ın stratejik ortağı konumunda yer alıyor. Yelkenli yatın yapımında, America’s Cup teknelerinde uygulanan karbon ‘arm’ metodu kullanıldı. 

ClubSwan 80

La Spezia, İtalya’da gerçekleşen özel bir törenle suya indirilen birinci gövde ClubSwan 80’in adının My Song olduğu öğrenildi.

ClubSwan 80’in ve tüm ClubSwan serisinin tasarımcısı Juan Kouyoumdjian, yeni model ile ilgili yaptığı açıklamalarda ClubSwan serisinin büyüyen bir bölüm olduğunun altını çiziyor. ''ClubSwan 80 oldukça etkileyici bir tekne. Onu uluslararası yarış parkurlarında görmek için sabırsızlanıyorum'' dedi.

ClubSwan 80 ClubSwan 80

My Song, sınıfına kıyasla hafif ve güçlü bir yelkenli olma özelliğini; 4,75 metrelik hareketli salmasına borçlu. Çift dümen palası ve orsa seyirde kapanıp, asimetrik basılırken açılabilen bowspriti yelkenlinin dikkat çeken özellikleri arasında.

ClubSwan 80’in yarış parkuruna ilk çıkışı, 4-10 Eylül tarihleri arasında Porto Cervo, Sardunya’da gerçekleşecek olan Maxi Yacht Rolex Cup olacak. 

 
Fotoğraflar: Carlo Borlenghi

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.