Satılık Tekneler

Çin’de 33 Metrelik Katamaran Suya İndi
16.04.2018 Çin’de 33 Metrelik Katamaran Suya İndi Çinli tersane Ruiying Yachts; 33,5 metrelik yelkenli katamaranı suya indirdi. 

Ruiying Yachts-Katamaran

Liaodong Yarımadası’nda yer alan tersanede inşa edilen yelkenli katamaran, Çinli bir müşteri için tasarlanmıştı. Tasarımı, Fransız stüdyo Berret Racoupeau çizmişti.

Ruiying Yachts-Katamaran.

RINA sınıflandırmasına göre inşa edilen yelkenli katamaranın genişliği 14,85 metre. Su kesimi 2,3 metre. Yelkenlinin ağırlığı ise 150 ton. 

Ruiying Yachts-Katamaran..

Toplamda 10 kişilik misafir kapasitesi sunan yelkenlinin tekne sahibi kamarası, ana salonun ön kısmında, iki gövdenin arasında yer alıyor. Ebeveyn banyolara sahip olan diğer 4 kamara ise, her iki gövdenin alt güvertesinde konumlanıyor.

Ruiying Yachts-Katamaran,
Ruiying Yachts-Katamaran.
Ruiying Yachts-Katamaran..

Yapımına devam etmekte olduğu iki ayrı 38 metrelik motoryatla meşgul olan Ruiying Yachts tersanesi, aynı zamanda 2017’de açıkladığı, dünyaca ünlü film yıldızı Jackie Chan için aldığı 46 metrelik projenin yapımını da sürdürüyor.

Ruiying Yachts-Katamaran,.
Ruiying Yachts-Katamaran,,
Ruiying Yachts-Katamaran,,,

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.