Satılık Tekneler

Central Yacht 55 metre Klassik K
6/11/2014

55 metre boyundaki KlassiK K, Central Yachtts’ın geleneksel tasarım konseptini, alanları modern ve etkin biçimde planlıyor. Motoryat’ın genişliği 9.5 metre. draftı ise 3.4 metre. Yat’ın en dikkat çeken özelliği güvertesindeki geniş boş alanlar. Benzersiz yaz partileri ve dış mekanın keyfini çıkarmak adına olağan üstü imkanlara sahip. Yatın ana merdiveni, güvertenin tam ‘kalbinde’, spiral biçimde konumlandırılmış. Güneş güvertesine ulaşan merdiven, bu üst güvertedeki lobby’ye çıkıyor. 

Yatta dört adet misafir kabini yer alıyor. Alt güvertede konumlanan bu kabinlere ek olarak baş tarafta tekne sahibinin master kabini bulunuyor. Üst güvertenin baş tarafında ise VIP suiti var.

Motoryat’ta personel bölümleri akıllıca bir şekilde ayrılmış durumda. Gereksiz yer harcayacak koridorlar ortadan kaldırılarak yer kaybı minimize edilmiş.


www.centralyacht.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.