Satılık Tekneler

Centouno Navi’den Süper Hızlı Motoryat ''Forza''
9/16/2022 Centouno Navi’den Süper Hızlı Motoryat ''Forza'' Centouno Navi,Forza

İtalyan süperyat markası Centouno Navi, 28 metre boyundaki “şimşek hızında” motoryatının detaylarını paylaştı. Tasarımcı Manuela Lucchesi ve mimar Marco Arnaboldi imzalarını taşıyan tasarımın adı Forza.

Centouno Navi,Forza

Forza, “lightning fast” sıfatıyla tanıtıldı. Motoryat, üçlü 12V 2000 beygirlik MAN motorları sayesinde 60 knot sürate erişebiliyor.

Centouno Navi,Forza

Son jenerasyon MJP su jeti itiş sistemleriyle donatılan tasarım, sandviç kompozit gövdesi sayesinde emsallerinden yüzde 30 daha hafif ve çok daha sağlam bir yapı ortaya koyuyor. Bu sayede yüksek performansın yanı sıra, daha az karbondioksit emisyonu karşımıza çıkıyor. 

Centouno Navi,Forza

Centouno Navi, Forza projesinde sürdürülebilirliği merkezine alıyor. Tamamen özel tasarım iç mekanlarında çevre dostu malzemeler tercih ediliyor. Motoryatın ana güvertesinde konforlu bir salon yer alıyor.

Centouno Navi,Forza

8 kişiye kadar yükseltilebilen konuk kapasitesi, alıcının kişisel iç mekan tercihleri doğrultusunda şekilleniyor. Master kamara gövdenin genişliğinin tamamından faydalanırken, iç düzende bir adet VIP kamara da yer alıyor. 

Centouno Navi,Forza
 
centounonavi.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.