Satılık Tekneler

Çelik Gövdeli Project Gaja 125M
1/25/2019 Çelik Gövdeli Project Gaja 125M Moran Yacht & Ship, 125 metrelik süperyat projesini paylaştı. Project Gaja isimli dev süperyat projesinin yapımı devam ediyor. Planlanan teslim tarihi ise 2023.

Project Gaja

Çelik gövdeden inşa edilen süperyat Gaja, Moran’ın eski bir Kuzey Avrupalı müşterisi için sipariş edildi. Tasarımcıları henüz açıklanmayan yatta, Moran tarafından bildirilen detaylara göre 11 kamaralı iç düzen sunuluyor. Toplamda 20 kişilik misafir kapasitesi bulunan süperyatta, yaklaşık 40 mürettebat görev yapacak. Süperyatın diğer önemli detayları arasında, 18,5 metrelik genişliği ve 4,8 metrelik su kesimi de paylaşıldı. 

Moran, Gaja’da güncel bir süperyattan beklenen tüm özellikleri uygulayacak. Helikopter pisti, güzellik salonu, spa, sauna, yüzme havuzu, açık ve kapalı sinema salonları, dans pisti, spor salonu ve katlar arası asansör Gaja’nın ilk akla gelen özelliklerinden. Tüm bu detayların ötesinde Gaja’nın geniş garaj bölümü, servis tekneleri ve su sporları oyuncaklarının dışında, yelkenli dingi sınıfı bir tekne ve denizaltı taşıyacak kapasitede.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint