Satılık Tekneler

Bray Yacht Design'dan Ocean Condo Konspeti
10/21/2019 Bray Yacht Design'dan Ocean Condo Konspeti Kanadalı tasarım stüdyosu Bray Yacht Design and Research; 30,5 metrelik motoryat tasarımını paylaştı. Miami’de yaşayan bir müşterisinin siparişi üzerine geliştirilen tasarım, alüminyum gövde ve üst binadan inşa edilecek.

 Ocean Condo

Tasarımcıları tarafından ‘şehirli yaşam tarzına uygun’ olarak ortaya çıkarıldığı ifade edilen motoryat, tekne sahibi için sunduğu yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Doğrudan sky lounge güvertesine erişim imkanı sunan tekne sahibi katı, üst güverteye yayılmış durumda. Bu katta iskele ve sancak taraflardan sürgülü cam kapılarla ulaşılan, özel açık güverte alanı da mevcut. Asansör ve merdivenlerle erişilebilen ana güvertede salon, yemek bölümü ve mutfak yer alıyor. 

 Ocean Condo

Motoryatın iç mekanlarında, Amerikan meşe dolaplar ve açık krem rengi halılar tercih edilmiş. Tüm koltuklarda ise deri kaplamalar kullanılmış. 

 Ocean Condo  Hibrit itiş sistemine sahip olan konsept tasarımın elektrik panoları ve monitörleri mürettebat tarafından doğrudan ulaşılabilen baş taraftaki mekanik bölümde yer alıyor. Alt güvertenin kıç bölümünde ise, makine dairesi ve garaj bölümü bulunuyor.  

Ocean Condo
isimli bu konsept motoryat tasarımı tamamen sessiz elektrik gücüyle çalışırken, 6 knot sürat yapabiliyor. Aynı zamanda çift 625’er beygirlik dizel motorların yer alması planlanan konsept, 16 knot’a erişebiliyor.

 Ocean Condo
 Ocean Condo

Fotoğraflar : Bray Yacht Design

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.