Satılık Tekneler

Bosphorus Cup’da Zafer Asterisk’in!
9/30/2021 Bosphorus Cup’da Zafer Asterisk’in! Bosphorus Cup

Bu yıl 20.si düzenlenen Bosphorus Cup’da genel klasman birincisi Asterisk oldu. Hasip Gençer dümenciliğinde yarışan Asterisk ekibi, yarışların ikinci günü düzenlenen özel İstanbul Boğazı etabını ikinci, diğer yarışları da istikrarlı derecelerle bitirerek büyük kupanın sahibi oldu. 

Bosphorus Cup

Üç gün boyunca süren yarışlarda IRC 0, 1 ve 2’de dört yarış gerçekleşti. Diğer sınıflarda ise ilk gün bir coğrafi, ikinci gün İstanbul Boğazı ve üçüncü gün Dalyan açığında bir şamandıra yarışı olmak üzere üç yarış düzenlendi. İlk iki gün hafif ve orta şiddette esen rüzgar yarışların son gününde saat 15.00’e kadar kendini göstermeyince, son gün planlanan 3 yarıştan sadece biri yapılabildi.

Bosphorus Cup

Son günün tek yarışını kazanan, kupanın son sahibi Setur Marinas Cheese teknesi, bir diğer Farr 40 Asterisk’in ikinci olmasıyla aradaki puan farkına eritemedi ve genel klasmanda ikinciliğe razı oldu. Üçüncü Borusan Racing Çılgın Sigma, dördüncü Chocolate ve beşinci Corendon Cheese oldu. 

Bosphorus Cup

Sonuçlar için TIKLAYINIZ..

bosphoruscup.org

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.