Satılık Tekneler

Boot Düsseldorf’a Geri Sayım Başladı
12/27/2018 Boot Düsseldorf’a Geri Sayım Başladı Dünya çapında denizcilik sektörünün merakla beklediği Boot Düsseldorf yat fuarına geri sayım başladı. 102 farklı ülkeden binlerce ziyaretçinin beklendiği dev organizasyon bu yıl 50. yılını kutluyor.

Monte Carlo Yachts and Princess

Dünyanın en büyük yat ve su sporları fuarı olan Boot Düsseldorf, 19 Ocak 2019 tarihinde kapılarını açacak. 9 gün sürecek olan fuarda, 70 ülkeden 2000’e yakın katılımcı ziyaretçileri ağırlayacak.

Boot Düsseldorf’a

Toplamda 220 bin metre karelik alanda 16 ayrı hall yer alacak. Princess, Monte Carlo Yachts gibi dev yat markalarının yanı sıra motor üreticileri, genel yatçılık ekipmanları ve aksesuarları üreten ve satan firmalar fuarda boy gösterecek. Bunların yanı sıra jet ski, kite sörf, kürek ve paddle board gibi akla gelebilecek tüm su sporları meraklılarıyla bir araya gelecek. Diğer yandan marina standları, su sporları tesisleri ve charter şirketleri de her yıl olduğu gibi, Boot Düsseldorf’ta bu yıl da yer alacak.

Boot Düsseldorf’a

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.