Satılık Tekneler

Birinci CLX96 ABD’ye Yola Çıktı
6/17/2022 Birinci CLX96 ABD’ye Yola Çıktı

CLX96 SAV

CL Yachts, CLX96 SAV (sportif aktivite taşıtı) tipi 29 metrelik motoryatının ilk gövdesinin teslimatını açıkladı. Yapımı geçen yıl tamamlanan ve son rötuşlarıyla deniz testlerini de başarıyla geride bırakan motoryat, üreticinin Hong Kong’daki tesislerinden ayrıldı. 

CLX96 SAV

Sahibine teslimatı ABD’de gerçekleşecek olan motoryat, Pasifik Okyanusu’nu ve Panama Kanalı’nı taşıyıcı gemi üzerinde geçerek, Fort Lauderdale’e varış yapacak. Markanın CLX96 modeli için gerçekleştireceği dünya lansmanı, Fort Lauderdale Yat Fuarı’nda gerçekleşecek. 

CLX96 SAV

Milanolu tasarımcı Jozeph Forakis imzalı motoryat, özel olarak Amerikan pazarına uygun olarak geliştirildi. ‘Amerikan hassasiyetine’ tam anlamıyla cevap verebilecek bir tasarım olarak nitelendirilen CLX96’nın iç mekanları da yine Forakis tarafından tasarlandı. 

CLX96 SAV

Sürat ve uzun menzil performansını dengeli bir biçimde sunan CLX96 motoryat, 24 knot sürate erişebiliyor. FRP kompozit gövdeden inşa edilen motoryat, çift Caterpillar C32’ler ile donatıldı. 

CLX96 SAV CLX96 SAV
 
clyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint