Satılık Tekneler

Benetti'ten Oasis 135
24.04.2018 Benetti'ten Oasis 135 Benetti Yachts, 41 metrelik konsepti Oasis 135’in detaylarını paylaştı. İngiliz tasarım stüdyosu RWD ile işbirliğiyle tasarlanan konsept süperyat, GRP malzemeden inşa edilecek.

Oasis 135

Geniş bir süperyat beach club’ı olan yatın bu bölümünde, dışarı doğru genişleyen platformlar dikkat çekiyor. Bu kısımda aynı zamanda sonsuz yüzme havuzu ve çok sayıda güneşlenme minderleri yer alıyor.

Süperyatın dikkat çekici özellikleri arasında; köprü güvertesindeki yemek bölümü, bu güvertenin kıç tarafında 6,25 metrelik servis botu garajı ve büyük hard top tavana sahip güneş güvertesi karşımıza çıkıyor. 

Oasis 135.

Oasis 135’in iç mekanını New Yorklu stüdyo Bonetti/Kozerski tasarladı. Deri ve özel ahşaplarla dekore edilen iç mekanda, şık ve sofistike bir atmosfer hakim. Konsept süperyatın 10 kişilik misafir kapasitesi var. Mürettebat sayısı ise 9 kişi. 

Çift MTU 12V4000 dizel motorlarla güçlendirilmek üzere tasarlanan yatın maksimum sürati 16 knot. Konforlu seyir sürati ise 14 knot. Transatlantik menzil sunan süperyat, 45 bin litre yakıt kapasitesiyle 4 bin deniz mili mesafe katedebiliyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.