Satılık Tekneler

Benetti İlk BNow Süperyatını Sattı
10/5/2018 Benetti İlk BNow Süperyatını Sattı
İtalyan üretici Benetti, Monaco Yacht Show’da ilk BNow serisi süperyatının satışını gerçekleştirdi. 50 metrelik süperyat, tamamen özel olarak tasarlanacak.

Benetti-BNow

İngiliz tasarım stüdyosu RWD tarafından tasarlanan BNow serisi, Benetti’nin çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edeceği bir seri. Şimdilik dört farklı modelden oluşan seriyi 50, 55, 63 ve 68 metrelik versiyonlar meydana getiriyor. Tüm modeller tamamen kişiselleştirilebilir şekilde alıcıya sunulurken, arzu edilen donanım ve düzen tekne sahibiyle bire bir işbirliğiyle ortaya çıkarılıyor. 

Satışın ardından açıklama yapan Benetti genel müdürü Christos Ramnialis, süperyatın geleneksel Benetti stilinde olduğunun altını çizdi; ''Devasa pencerelere sahip olan bu serinin tüm modelleri, iç mekanlarda muhteşem bir hissiyat sunarken, dış görünüme de imza niteliğinde bir katkı sağlıyor.'' 

Benetti BNow serisinde, standart olarak sunulan tekne sahibi kamarasındaki dönebilen bar ve şömine dikkat çekiyor. BNow serisinin üçüncüsü olan 63 metrelik modelde ise, 7 metrelik sonsuz yüzme havuzu tasarlanmış.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.