Satılık Tekneler

Barracuda’dan 55 Metrelik Konsept
12/24/2018 Barracuda’dan 55 Metrelik Konsept Dünyaca ünlü tasarım stüdyosu Barracuda Yacht Design, 55 metrelik, üç kat güverteli motoryat konseptini tanıttı. Hacmi 500 GT’yi bulan konsept motoryat, alüminyum gövde ve üst binadan inşa edilmek üzere tasarlandı. Genişliği ise 8,3 metre.

Barracuda Yacht Design

Helikopter pisti, ana güvertede geniş servis teknesi garajı ve flybridge güvertesindeki güneşlenme alanları gibi kilit özellikleriyle dikkat çeken motoryat, ayrıca birden fazla açık hava yemek alanlarına sahip. Alt güvertesinden ulaşılan beach club alanı, her iki yanından açılan 7,2 metrelik ‘kanat’ yapısındaki platformları sayesinde misafirlere muazzam alanlar sunuyor. 

Toplamda 10 kişilik misafir konaklama kapasitesinin en dikkat çekici unsuru, motoryatın iki yanından da dışarı doğru açılan teraslarıyla tekne sahibi süiti. Öte yandan dört ayrı simetrik misafir kamarası, motoryatın ana güvertesinde yer alıyor. Ortadan geçen bir koridorla ulaşılan kamaralar, ana güverte salonuna ve kıç tarafta yemek bölümüne direkt bağlanıyor. Motoryatın mürettebat kapasitesi de yine 10 kişi. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.