Satılık Tekneler

Barracuda Yacht Design’ın Yeni ''MF100'' Tasarımı
11/3/2022 Barracuda Yacht Design’ın Yeni ''MF100'' Tasarımı İspanyol tasarım stüdyosu Barracuda Yacht Design; 30,6 metrelik yeni tasarımını açıkladı. Monte Fino Yachts’ın yeni modeli olarak ortaya çıkarılan tasarımın adı MF100.

MF100

Monte Fino Yachts’ın Tayvan tesislerinde üretilmesi planlanan tasarım, sade yapısıyla dikkat çekiyor. Monte Fino, bu model ile 27 metreden başlayan ve 35 metrelik amiral gemisi modele sahip olan yeni bir motoryat serisine giriş yapmayı planlıyor. 

Barracuda Yacht Design tarafından yapılan kapsamlı müşteri araştırmaları neticesinde geliştirilen, yeni seri motoryatların geliştirme sürecinde ABD’li satışçı John Olson da yer aldı. Tüm bu çalışmaların neticesinde çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunan, “pazara uygun” bir konsept ortaya çıkarıldı. Motoryat, modern görünümlü uzun pencere veya daha klasik bir hava katan; kısa, dikdörtgen biçiminde pencere seçenekleriyle alıcıya sunulacak.

İlk görselleri paylaşılan, serinin ilk modeli olacak olan MF100’ün üst güvertesinde, kapalı köprü veya yükseltilmiş dümen evi seçenekleri de alıcıya ayrıca sunulacak.

MF100

Genişliği 7 metre olan motoryatın draftı 1,9 metre. Çift motor seçeneklerine sahip olacak olan tasarımın maksimum sürati, 20 ila 24 knot arasında olacak. 
 
barracuda-yd.com
www.montefinoyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.