Satılık Tekneler

Bannenberg & Rowell Design: 65 m Telex
6/29/2021 Bannenberg & Rowell Design: 65 m Telex SYT 3D Yacht of the Week 65m Telex

‘Mahremiyet, alan, zaman ve macera’ kelimelerinin anlamlarından esinlenilerek ortaya çıkarılan 65 metrelik süperyat tasarımı Telex, tasarımcısı Simon Rowell tarafından tam olarak bu kelimelerle ifade ediliyor. Bannenberg & Rowell Design imzasını taşıyan kosept süperyatın, ham maddesinin ve yakıtının özgürlük olduğu Simon Rowell tarafından altı çiziliyor. 

SYT 3D Yacht of the Week 65m Telex

İlk bakışta dengeli tasarımıyla göze hitap eden bir profil ortaya koyan süperyat tasarımı Telex, dikey burun yapısına sahip. Hacmi 1300 GT olarak hesaplanan süperyat, en üst seviye lüks unsurları bünyesinde barındırıyor.

Süperyatın alt güvertesinde spor salonu, dalış merkezi, sağlık merkezi ve denizaltı indirme - yükleme alanı bulunuyor. Genişletilmiş kıç güvertesinde yüzme havuzu var. Dümen istasyonu ise köprü güvertesinde yer alıyor. Bu sayede üst güvertenin baş tarafında, iki katlı master süitin bir bölümü olarak düşünülen gözlem salonuna fazladan yer yaratılmış. 

SYT 3D Yacht of the Week 65m Telex

Süperyat Telex, 14 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Toplam 7 misafir kamarasının 4 çift kişilik olan alt güvertede, iki süit ana güvertede yer alıyor. Master süit ana güverte ve üst güvertede dubleks olarak konumlanıyor. Master süitin iki tarafından dışarıya doğru açılan balkonları var. 

 

www.bannenbergandrowell.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint