Satılık Tekneler

Baglietto ''Blue Ice'' Yeniden Satış Listelerinde
10/17/2022 Baglietto ''Blue Ice'' Yeniden Satış Listelerinde blue ice

Baglietto
’nun süper hızlı süperyatı Blue Ice; 6,1 milyon Euro’dan satış listelerinde yerini aldı. Boyu 41,15 metre olan süperyat, 1999 yılında suya inmişti. 

blue ice

Baştan aşağı yenilenen süperyat Blue Ice, Aldo Cichero tarafından tasarlanmış, mühendisliğini Baglietto yapmıştı. Yeniden mükemmel kondisyona getirilen süperyatın yeni iç mekanları, Milano menşeili stüdyo Cerri & Associati tarafından dekore edildi.

blue ice

Klasik ve çağdaş unsurlar barındıran iç mekanlarında ahşap, beyaz ve gri tonları dikkat çekiyor. Kendine has bir iç düzen sunan süperyat Blue Ice, tam olarak ayrı tutulmuş yuvarlak yemek odasında 9 kişilik konuk grubunu ağırlayabiliyor. Konaklama kapasitesi de 9 kişiyle sınırlandırılmış.

blue ice

Süperyat Blue Ice’ın tekne sahibi süiti, minimal misafir kabinlerine oranla oldukça geniş tutulmuş. Suitin kendine özel ofisi, oturma odası ve ebeveyn banyosu var. 

blue ice 

Satış listelerinde yer alan Blue Ice’ın dikkat çeken niteliklerinin başında spor salonu ve geniş eğlence güvertesi geliyor. Üst güverte, güneşlenme veya yemek bölümü olarak istenilen şekilde düzenlenebiliyor. 

blue ice blue ice

Tam 41,15 metre boyuna rağmen 30 knot gibi muazzam süratlere erişebilmesini sağlayan çift MTU makineleri, süperyata 25 knot seyir sürati verisi sağlıyor. Blue Ice’ın hacmi 356 GT.

 
 blue ice

Fotoğraflar: Joel Eriksson

www.baglietto.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.