Satılık Tekneler

Azimut 68 Fly Miami Boat Show İçin Gün Sayıyor
2/15/2022 Azimut 68 Fly Miami Boat Show İçin Gün Sayıyor Azimut, Flybridge koleksiyonuna bir yenisini daha eklemeye gün sayıyor. Miami International Boat Show’da lansmanı gerçekleşecek olan flybridge motoryat, 66 ile 72 fit arasındaki boşluğu doldurmak üzere tasarlandı. Yeni 68 Fly, Azimut’un en yenisi olarak görücüye çıkmaya hazırlanıyor. 

Azimut 68 Fly

Tasarımında Alberto Mancini ile Achille Salvagni işbirliğinin görev aldığı motoryat, her detayıyla safkan bir İtalyan olarak karşımıza çıkıyor. İç mekanlarda alışılagelmişin dışında retro mobilyalar tercih edilmiş. Tüylü ve yumuşak dokulu bej halılar ile bej kaplı duvarlar retro stilini desteklerken; mutfak bölümünün kıç taraftaki sosyal alandan uzak tutulması bir diğer görece farklı özellik olarak karşımızda. 

Azimut 68 Fly

Çift 1000 beygirlik Volvo IPS motorlarla donatılan Azimut 68 Fly motoryat, 32 knot sürate erişebiliyor. Ekonomik seyir amacıyla 10 knot düzeyine çekilen süratlerde, menzil 800 mile kadar artabiliyor. 

Teknik detayları

Boyu: 20,98 metre
Genişliği: 5,23 metre
Motorlar: 2 x Volvo IPS 1350 – 1000 beygir
Maksimum sürat: 32 knot
ABD başlangıç fiyatı: 2,99 milyon USD

www.azimutyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.