Satılık Tekneler

Aston Martin ve Triton'dan, Neptune Denizaltı
11/22/2019 Aston Martin ve Triton'dan, Neptune Denizaltı
İlk olarak Monaco Yacht Show’da tanıtılan Neptune projesi, İngiliz otomobil markası Aston Martin ile denizaltı üretiminde tecrübeli marka Triton işbirliğiyle ortaya çıkarıldı. 

Aston Martin-Neptune

Üç kişilik bir denizaltı olan Neptune, Aston Martin markasının stilini, teknik ve pratik sualtı keşif donanımlarıyla bir araya getiriyor. 500 metre derinliğe kadar dalabilme yeteneğine sahip olacak olan denizaltı, ampul şeklindeki kabini sayesinde içindekilere panaromik seyir imkanı sunuyor. Şık ve kompakt çok gövdeli bir silüete sahip olan tasarım, dalgaların altında olabilecek en uygun süratleri sunuyor. 

Bir Aston Martin’den beklenecek süratlerde olmasa bile, 5 knot maksimum sürate, aslında Triton’un en büyük denizaltısından dört kat daha çabuk erişebiliyor. Neptune’ün iç mekanında, karbon fiber detaylara sahip el işçiliği deri dikişler yer alıyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.