Satılık Tekneler

Artemis’in Foiler İş Teknesi ''EF-12 Workboat''
11/30/2022 Artemis’in Foiler İş Teknesi ''EF-12 Workboat'' Artemis Technologies, EF-12 Workboat adında tamamen elektrikli ve foiler iş teknesini piyasaya sürdü. 

EF-12 Workboat

Foil edebilen ve iş amaçlı tasarlanan bu tamamen elektrikli model, emsallerine göre %90’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Boyu 12,5 metre olan ve Artemis’in patentli eFoiler itiş sistemini kullanan çok amaçlı model, dünyanın ilk %100 elektrikli foiling ticari deniz taşıtı özelliğine sahip. 

EF-12 Workboat

Pazarda teknoloji anlamında öncü olan Artemis, elektrikli itiş sistemiyle birlikte yüksek ticari standartlara uygun üretilen EF-12 Workboat, adeta kendine has bir kategoriye yerleşiyor. Foiler olması sayesinde dalgalardan en az şekilde etkilenen tekne, 2’si mürettebat, toplam 8 kişilik yolcu grubuna maksimum konforda ulaşım imkanı sağlıyor. En zorlu deniz koşullarında dahil rahatlıkla seyir yapabilen tekne, tamamen elektrikli olması sayesinde enerji verimliliğini de en üst sınırlara taşıyor. 

EF-12 Workboat

EF-12 Workboat’un maksimum sürati 34 knot. İkiz “T Foil” kanatları sayesinde düşük hızlarda dahi sudan yükselerek konforlu ve verimli seyir yapabilen tekne, 25 knot sürat ile tam 60 deniz mili menzil sunuyor. Tüm bunların ötesinde, bir saatin altında kalan şarj süresi ile iş verimliliğini bir üst boyuta taşıyor. Baş ve kıç pervaneleri, teknenin düşük hızlarda oldukça kolay manevra yapmasını sağlıyor.

EF-12 Workboat

Teknik özellikleri:

Boyu: 12,5 metre
Gövde Boyu: 12 metre
Genişliği: 4 metre
Draftı: 2,2 metre
Ağırlığı: 7,5 ton
Maksimum dolu ağırlığı: 10 ton
Seyir sürati verimliliği: 5,6 KWh/deniz mili
Hızlı şarj süresi: Deniz mili başına 52 saniye

EF-12 Workboat

www.artemistechnologies.co.uk


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.