Satılık Tekneler

Aquila 50 Yacht Sonbaharda Suda!
4/25/2024 Aquila 50 Yacht Sonbaharda Suda! Aquila, yeni explorer stilinde tasarladığı 50 Yacht modelini sonbaharda suya indirmeye hazırlanıyor. Yüksek freeboard tasarımıyla dikkat çeken modelde, yüksek burun yapısı fark yaratıyor. 

Aquila 50

Tamamen yeni bir tasarım olan katamaran gövdeli 50 Yacht modeli motoryat, geniş bir flybridge güverteye sahip. Opsiyonel olarak sunulan açılıp kapanabilen gölgelik, sert tavan flybridge de karşımıza çıkıyor. Genişliği 7 metre olan motoryatın master süiti ana güvertenin baş tarafında konumlanıyor. Master süitin haricinde üç ayrı çift kişilik misafir kamarası da tasarlanmış. Aquila, standart olarak sunulan bu düzenin haricinde, dört misafir kamaralı ve bir de mürettebat kamarası olan ikinci bir seçeneği de alıcının isteğine bırakıyor. 

Aquila 50-2

Çift 480 beygirlik Volvo motorlara sahip olacak olan katamaran gövdeli motoryatın, 22 knot sürate erişebileceği hesaplanıyor. Seyir sürati ise 18 knot. 

Boyu: 15,9 metre
Genişliği: 7,76 metre
Yakıt kapasitesi: 1600 litre
Motorlar: 2xD6 480 beygir Volvo Penta

www.aquilaboats.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint