Satılık Tekneler

Amasea’nin 25 Metrelik Katamaran Konsepti
1/30/2019 Amasea’nin 25 Metrelik Katamaran Konsepti Yeni kurulan Amasea Yachts, üç kat güverteli katamaran konseptini paylaştı. Aluminyum gövdeden inşa edilmek üzere tasarlanan konsept, uzun menzilli seyirler için geliştirildi. Yakıt ikmali gerekmeksizin Atlantik’i geçebilecek kapasitede olan katamaran konsepti, özel yiyecek saklama bölümleri sayesinde altı hafta boyunca herhangi bir destek veya takviye olmadan denizde kalabiliyor.

 Amasea katamaran

Alışılanın dışında Amasea katamaranı üç kat güverteye sahip. Bu sayede sahibinin talepleri doğrultusu ile, iç mekan düzeninde oldukça esnek çözümler sunan tasarımın, -örnek vermek gerekirse- farklı katlarda konumlanan mutfak seçenekleri göze çarpıyor. 

 Amasea katamaran

Dr. Albert Nazarov tarafından tasarlanan konsept 25,45 metre boyunda. Genişliği 10,98 metre olan katamaranın su kesimi de 1,79 metre. Konseptte donatılması planlanan motorlar, çift MTU 10V2000 1920 beygirlik dizeller.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Boyle6sine bir yata hem karada hem de denizde gidecek bir amfibi araç koysalar daha iyi olur. Hem bu tarz araçları katamaranda taşımak çok kolay. Yer de kaplamaz. Nedense bu konuda dünyada bir iki küçük firma dışında doğru düzgün bir araç üreten de yok. Halbuki devlet desteğiyle yerli bir firma bunu yapsa, yerli arabadan daha önce yapılır. Hem ürün başına daha yüksek fiyatlara satılır... katamaran konusunda da seri üretim yapan ne bir custom yat firması ne de fiberglas-alüminyum 12 metre altı tekne yapımcı firma yok. Devlet deniz araçlarını alımda örgü yi kaldırmalı. 8 bin yıllık bir icat olan gemi/kayiktan özel tüketim nitelendirmesi yapılarak vergi mi alınır. Devletin yapacağı avlanmayı ve kaçakçılığı denetlesin, denizciliğe teşvik için herşeyi yapsın. Zira sahil bölgelerinde ekilebilir arsalar dar, mirasla da ha bire bolunmekte. Sanayi sektörü zaten öldü ölüyor... ev fiyatları uçtu uçuyor. Bakin hollanda ve ingiltereye limandaki teknelerinde yaz-kış yaşayan var. Ikinci iş diye

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.