Satılık Tekneler

Abeking and Rasmussen’in En Büyüğü Yolda
10/27/2021 Abeking and Rasmussen’in En Büyüğü Yolda Alman tersane Abeking and Rasmussen, 120 metre üzeri bir projeye başlandığını bildirdi. Kontratın, geçtiğimiz yaz aylarında imzalandığı açıklandı. Süperyat tamamlandığında, tersanenin şimdiye kadar inşa ettiği en büyük süperyat olacak. 

Abeking and Rasmussen

Projelendirme aşamasında olan dev süperyat hakkında herhangi bir detay açıklanmadı. Yapımı hali hazırda devam eden 118 metrelik süperyat projesi 6507 hakkında güncellemeler bildirilirken, açıklanan yeni proje tersanenin model yelpazesindeki yeni amiral gemisi olacak. 

Abeking and Rasmussen

Abeking and Rasmussen’in yapımı devam eden 6507 kodlu projesinin yönetimi, Cornelsen & Partner tarafından yapılıyor. Dev bir yüzme havuzu ve cam Neptune lounge tipi salonuyla dikkat çeken projenin, iç ve dış tasarımını Joseph Dirand yaptı. Süperyatta geniş bir oyuncak serisi, birden fazla servis teknesi ve hususi denizaltı yer alıyor. 

 
www.abeking.com/en/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.