Satılık Tekneler

ABD Araştırma Gemisine HAMANN Teknolojisi
5/5/2020 ABD Araştırma Gemisine HAMANN Teknolojisi ABD’nin Louisiana’da yapımı süren araştırma gemilerinin kanalizasyon ve atık su sistemleri, Alman HAMANN AG tarafından donatılacak. 

60 metre boyundaki Regional Class araştırma gemileri, Oregon Eyalet Üniversitesi ve Glosten firmasının işbirliğiyle tasarlandı. Her biri 16 bilim insanı ve 13 mürettebat kapasitesi olan gemiler, sahil çevresi araştırmalarında görev alacak. 

ABD Araştırma Gemisine HAMANN Teknolojisi


Gemilerin tasarım ve geliştirme aşamalarında, çevrecilik ve mümkün olan minimum gürültü ve emisyon hedefi başrol oynadı. Oregon Eyalet Üniversitesi ve Universit-Oceanographic Laboratory Systems tarafından finanse edilen gemilerden ilki, bu yıl denize indirilecek.

Gemilerin HAMANN tarafından sağlanacak atık su sistemleri, günde 6000 litre gri ve sintine suyunu işleyebilecek kapasitede. Herhangi bir filtre ve membran bulunmayan donanımların, bakım ve rutin temizlik gereksinimi de oldukça düşük. HAMANN’ın sunduğu bu sistemlerin bir diğer önemli özelliği de, gres ayırma teknolojisi. Bu sayede, atık sulardaki gres yağları ayrıştırılabiliyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.