Satılık Tekneler

95 Metrelik Madsummer Hazır
3/19/2019 95 Metrelik Madsummer Hazır
Madsummer

Lürssen
, öncesinde Fiji projesi olarak bilinen ve adının ‘Madsummer’ olduğu açıklanan, 95 metrelik süperyatını suya indirdi. Çiçeği burnunda süperyat, Kiel Kanalı’nda ilk seyrini gerçekleştirdi.

Madsummer.

Harrison Eidsgaard tasarımı olan süperyat Madsummer’ın, modern ve çağdaş iç mekan tasarımını Laura Sessa gerçekleştirdi. 10 kamaralı iç düzene sahip olan süperyatta, 20 kişilik konaklama kapasitesi var. 12 metrelik yüzme havuzu, devasa spa bölümü ve dalış istasyonu gibi unsurlarıyla dikkat çeken süperyatın üst güvertesinde, şömine bölümü de var.

Madsummer.. Madsummer..
Madsummer, Madsummer,,

2015 Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı'nda bir Amerikalı müşteri tarafından sipariş edilen süperyatın müşteri temsilciliğini Moran Yacht & Ship firması üstlenmişti. Süperyatın sahibine bu yıl içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

Madsummer,,

Heyecan verici özelliklerine ek olarak bir aeroboat taşıyabilen garajı ve güneş güvertesine servis teknesi çekebilen vinciyle birlikte başüstü güvertesindeki helikopter pisti fark yaratıyor.
 
Fotoğraflar : Tom van Oossanen

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.