Satılık Tekneler

90 Metrelik Nakliye Gemisi, Süperyata Dönüştürüldü
7/16/2019 90 Metrelik Nakliye Gemisi, Süperyata Dönüştürüldü Orijinalinde ABD’li tersane Swiftships tarafından 1997’de inşa edilen 90 metrelik nakliye gemisi, üç yıl süren çalışma sonucunda explorer tipi bir süperyata dönüştürüldü. 

Voyager

Florida’daki Dania Cut tersanesinde tamamlanan dönüştürme çalışmalarına, Nisan 2016’da başlanmıştı.

Nakliye gemisi olarak inşa edildiğinde 63 metre boyunda olan gemi, ilk etapta 2015 Ocak ayında üst binasının yeniden tasarlanması ve gövdesinin 91,4 metreye uzatılması için, Louisiana’daki Gulf Islands Shipyards’a getirilmişti. Sonrasında gövde, Fort Lauderdale’a nakledildi ve makineleriyle jeneratörleri yenilenerek çalışmalara başlandı.Dania Cut tersanesinde, Voyager ismiyle yeni bir explorer tipi süperyat ortaya çıkarılmış oldu. Süperyatın yaşam alanlarının yapımı iki ayrı bölüme ayrıldı; birinci kısım misafir yaşam alanları olarak, ikinci kısım ise mürettebat için. Süperyatta birden fazla mutfak, medya odası ve derin dalış merkezi yer alıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.