Satılık Tekneler

85 Metrelik Süperyat Bold, Kiralanmaya Hazır
11/11/2019 85 Metrelik Süperyat Bold, Kiralanmaya Hazır Süperyat endüstrisinde, 2019’da yankı uyandıran gelişmelerin başında 85,3 metrelik Bold’un suya indirilmesi geliyor. Silver Yachts tarafından inşa edilen süperyat Bold, geçtiğimiz Mayıs ayında suya indirildi ve haftalık 950 bin ABD dolarından başlayan fiyatlarla kiralanıyor. 

süperyat Bold

Espen Oino tasarımı olan süperyat, etkileyici agresif çizgileriyle göze çarpıyor. Düşük su kesimi ve 23 knot maksimum süratiyle, emsalleri arasından öne çıkıyor. Kiralık süperyat pazarının yeni bir üyesi olmasına rağmen adından fazlasıyla söz ettiren Bold, birden fazla bar bölümü, açık hava sineması ve güneş güvertesindeki 8 kişilik jakuzzisi gibi açık yaşam alanları sunuyor. Çok amaçlı kullanılabilir 34 metrelik ana güvertesinde, çok sayıda su sporları oyuncağı ve servis tekneleri taşıyabiliyor. Ayrıca helikopter pisti bulunuyor. 

Tekne sahibi kamarası, 2 adet VIP süit ve 5 misafir kamarasında toplam 16 misafirin konaklamasına imkan sunan süperyat Bold’da 20 kişilik mürettebat hizmet veriyor. Süperyatın iç mekanında tik ve meşe paneller ile, ipek halılar ve mermer zeminler dikkat çekiyor. Explorer tipi bir süperyat olan Bold’un merkezinde, 300 metrekarelik skylounge tasarlanmış. Burada 3,75 metre yüksekliğindeki tavandan yere kadar uzanan camlar, dış atmosferin bütün güzelliğiyle içeriye aktarılmasına olanak sağlıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint