Satılık Tekneler

82 Metrelik Süperyat Ilona’nın Yeni Yüzü
24.05.2018 82 Metrelik Süperyat Ilona’nın Yeni Yüzü
Abeking & Rasmussen tesislerinde refite alınan 73,6 metrelik süperyat Ilona, yapılan kapsamlı değişim ve yeniliklerin sonucunda, tersaneden 83 metrelik yeni uzunluğuyla suya indirildi.

Süperyat Ilona

Hollandalı Amels tersanesi tarafından 2004’te inşa edilen süperyatın tamamen yeniden tasarlanmış helikopter pisti ve kıçında geniş, açık plan yüzme platformu refit işlemleri sırasında eklendi.

Süperyat Ilona.
 
Radikal kozmetik değişikliklere uğrayan süperyat Ilona’nın helikopter pisti, ana güvertenin kıç tarafından başüstüne, köprü güvertesine alındı. Bu sayede kıç güverte tamamen açık yaşam alanına dönüştürüldü. Orijinal hali bir RWD tasarımı olan yatın karakteristik kıç yapısı, refit işlemiyle büyük değişikliğe uğradı.

Süperyat Ilona..

Genel olarak kapalı bir tasarıma sahip olan kıç taraf uzatıldı ve geniş, açık yüzme platformunun eklenmesiyle bambaşka bir yapıya büründü. Süperyatın boyu, her iki tarafından yükselen büyük merdivenlerle ulaşılan yüzme platformu ve ana güvertenin geniş açık kıç alanı sayesinde 83 metreye uzatılmış oldu.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.