Satılık Tekneler

705 GT Yelkenli Süperyat: Project Fury
6/11/2021 705 GT Yelkenli Süperyat: Project Fury

Rob Doyle Design ve Van Geest Design, Project Fury konsepti için güçlerini birleştirdi. Boyu 63 metre olan yelkenli süperyat, emsal boyutlardaki yelkenli yatlara göre %50 daha fazla hacim sunuyor. 

Project Fury

Tam 705 GT hacim kaplayan yelkenli süperyat, muazzam yaşam alanlarına sahip. Genişliği 13,35 metre olan konsept tasarım, bu sayede yelken teçhizatının yanında, misafirlere eğlence ve denizde olmanın tadını çıkarabilmeleri için geniş alanlar sağlıyor. Project Fury’nin ana güvertesinde geniş salon var. Tavandan yere kadar uzanan camlarla çevreli salon bölümü, kahvaltı ve oturma alanı olarak tasarlanmış. Ana güvertenin baş tarafında ise tekne sahibi süiti yer alıyor. Süitte giyinme odası, ofis ve balkonlar var. Misafir kamaraları da alt güvertede tasarlanmış.

Project Fury

Yelkenli konseptin ön güvertesinde 7 metrelik iki adet servis botu taşınabiliyor. Botlar hidrolik sistemli vinç vasıtasıyla suya indirilebiliyor. Botlar sudayken bu alan su ile doldurularak yüzme havuzuna dönüştürülebiliyor. 

Project Fury, alüminyum gövde ve karbon üst binadan inşa edilmek üzere tasarlanmış. Dizel elektrik hibrit itiş sistemi ve hareketli salmasıyla, modern yelkenli tasarımlarında karşımıza çıkan kilit özellikleri barındırıyor. 

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint