Satılık Tekneler

65 Metre Nicolini Süperyat Satıldı!
1/11/2023 65 Metre Nicolini Süperyat Satıldı! Adamas V

Adı Yakuun olan 65 metre boyundaki Nicolini yapımı süperyatın satıldığı açıklandı. Liste fiyatı 5,5 milyon Euro olan süperyatın adı satışın ardından Adamas V olarak değiştirildi. Süperyat, satılık olarak listelendiğinde bir yıl süren refit işlemlerinin son aşamasındaydı. 

Adamas V

Satışında YachtOne Enterprises ve B&T firmalarının aracılık ettiği süperyat, 1987’de suya inmişti. Katar kraliyet ailesinin bir ferdi için özel olarak inşa edilen süperyat, Lloyd sınıflandırmasında 30 yıllık sertifikaya sahipti. 

 Adamas V Yapılan kapsamlı refit işlemlerinden biri de, süperyatın güneş güvertesine yeni bir 6 kişilik jakuzzi eklenmesi oldu. Toplamda 12 kişilik misafir kapasitesi bulunan süperyatın ana güvertesinde, bir master kamara ve bir VIP süit bulunuyor. Alt güvertede ise 4 ayrı misafir kamarası var. Mürettebat bölümünde ise, 11 kamarada 20 kişilik kapasite mevcut.  
Yeni adıyla süperyat Adamas V, çift MTU makinelere sahip. Bu sayede çıkabildiği maksimum sürat 21 knot. Seyir sürati ise 17 knot. 

Adamas V
 
Fotoğraf: Tony Davis


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.