Satılık Tekneler

65 Metre Green Expedition Konsepti
04.05.2018 65 Metre Green Expedition Konsepti Ned Ship Group ve İsveçli tasarımcı Dennis Ingemansson, 65 metrelik süperyat konsepti için güçlerini birleştirdi. Temelde çevre dostu ve çok yönlü bir tasarım ortaya çıkarmak için çalışan ikili, ortaya 1400 GT hacimli bir ‘explorer’ tipi konsept çıkardı. Green Expedition isimli konsept, 12 knot süratle 6 bin deniz mili mesafe menzil sunuyor.

Green Expedition

Buz sınıfı bir süperyat olan yeni konsept, 150 metrekare güneş panelleriyle donatılmış. Helikopter pisti olarak düşünülen alan, istenildiğinde fazladan 60 metrekarelik güneş paneli alanı olarak da tasarıma eklenebiliyor. Ek olarak süperyatta açılıp kapanabilen rüzgar türbinleri ile, yenilenebilir enerji üretimi kapasitesi arttırılmış. Uçurtma tipi ‘skysail’ ise süperyatın ilerleme gücüne ek destek olarak tasarlanmış.

Green Expedition.

4 kamaralı düzene sahip olan Green Expedition, 8 misafir kapasitesine sahip. Konsept süperyatta düşünülen mürettebat sayısı ise 7 kişi. 

Green Expedition..

Konsept süperyatın dikkat çekici niteliklerinin başında, tamamen korunaklı olarak muhafaza edilebilen helikopter ve servis tekneleri geliyor. Bu sayede şiddetli fırtınalarda servis teknelerinin, su sporları oyuncaklarının veya helikopterin zarar görmemesi garantileniyor. Yatta ek olarak dalış merkezi ve denizaltı da yer alıyor.

Green Expedition...
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.