Satılık Tekneler

62Steel Süperyat Sanlorenzo’ya Getirildi
9/10/2018 62Steel Süperyat Sanlorenzo’ya Getirildi
Sanlorenzo, ikinci dev süperyat gövdesini tersanesine aldı. La Spezia’daki süperyat tesisinde, gövdenin üstü tamamlanacak. Çıplak çelik gövdenin üzerine yapılacak olan alüminyum üst bina ve diğer rötuşlar, 2020’de bitirilecek.

62Steel Süperyat

Yeni nesil Sanlorenzo tipi balta burun yapısına sahip olan süperyat, üreticinin birçok ‘ilkini’ lanse edecek. Gövdenin ortasında yer alan servis teknesi garajı, bunlardan bir tanesi olarak karşımızda. 

62Steel Süperyat.

Bir önceki model olan 52Steel’da karşımıza çıkan cam havuz, yeni 62Steel’da da yine gövde genişliğindeki beach deck’i aydınlatır biçimde tasarlanmış. Bahsi geçen beach deck’te yer alan ve gövdenin her iki tarafına doğru açılan teraslar, süperyatın çarpıcı özelliklerinden bir diğeri.

62Steel Süperyat..

Sanlorenzo’nun son ürünleri olan SX88 ve 52Steel’da olduğu gibi, bu modelde de yine kendi tasarım ekibi görev yaptı. Master süit yeni 62Steel süperyatta da üst güvertenin ön kısmında konumlanırken, süitin ön tarafında özel teras da düşünülmüş. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.