Satılık Tekneler

62 Metrelik Admiral Süperyat Satılık
11/12/2018 62 Metrelik Admiral Süperyat Satılık Yapımı devam eden 62 metrelik süperyat Galileo 62, Ocean Independence’dan Rytis Babravicius aracılığıyla satış listesinde.

Çelik ve alüminyumdan inşa edilmekte olan süperyat Galileo 62, Lloyd standartlarında tasarlandı. The Italian Sea Gruop tarafından inşa edilen ve tersanenin Admiral serisinin bir üyesi olan süperyat, 2022’de sahibine teslim edilecek. Tasarımda yoğun olarak kullanılan camlar, süperyatın üst binasına benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Süperyatın öne çıkan niteliklerinden bir diğeri ise, oldukça yüksek tasarlanmış olan güverte tavan boyları.

Galileo 62

Toplamda 6 kamaralı düzene sahip olan süperyat 14 misafir kapasiteli. Bir master süit, bir VIP süit, iki çift kişilik ve iki adet ikiz yataklı kamaralarının her birinde Samsung LED televizyonlar ve eğlence merkezleri mevcut. Süperyatın mürettebat sayısı ise 17 kişi. 

Süperyatın kıç tarafındaki beach club alanında spa bölümü de mevcut. Şık ve geniş açık alanlar, süperyatın dış mekan aktivite seçeneklerini arttırırken, rahatlama alanlarının da tatmin edici düzeyde olmasını sağlıyor.

Çift Caterpillar 3512C dizel makinelerle donatılacak olan Admiral serisi Galileo 62’nin maksimum sürati 15,5 knot olacak. Seyir sürati 14,5 knot. 

Galileo için talep edilen liste fiyatı 59 Milyon Euro.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.